תשדירי הבחירות | הבית היהודי

0

מיוחד לבלוג

פעילים פוליטיים בקמפוס רבים על הקול שלכם

 

// ישראל גלי, סטודנט למדע המדינה ומשפטים, תא יסו"ד

בחירות 2013

ישראל גאלי

חודשים סוערים עברו על מפלגת הבית היהודי, תקופת פריימריס מאלפת שבמהלכה, ולבטח בסיומה, נפל דבר. הציבור הציוני-דתי, שידע להיות מעורה בכל מוסדות העשייה והנתינה במדינת ישראל, החליט לקחת חלק משמעותי בהנהגת המדינה. הבית היהודי פתח את שעריו והרחיב, כעת באופן פורמאלי, את אופקיו. מפלגה יהודית, לאומית וציונית שכבר מזמן אינה "רק" דתית.

מפלגת הבית היהודי מגיעה היום, כמו בעבר, עם עולם ערכים שורשי ועמוק מיסודם של המפד"ל והפועל המזרחי שעוד טרם קום המדינה, דרך שנים ארוכות של עשייה ציבורית ופרלמנטארית ועד ימינו אנו. אנשי אמונה וחזון שידעו משך עשרות שנים לחיות את עולם האמונה והמסורת יחד עם מחויבות בלתי מתפשרת לעם ישראל ולמדינת ישראל.

מפלגת הבית היהודי מביאה עמה תפיסת עולם ישראלית, חוצה סקטורים ומחוזות, המביטה לכל הכיוונים. תפיסת עולם של יהדות שורשית וציונות. דאגה לרווחת אזרחי ישראל, לשכר הוגן ולבית חם, תוך שמירה על כלכלת ישראל. דאגה לארץ ישראל תוך דאגה כנה לזכויות כל תושביה. דאגה לביטחונה של ישראל תוך הסתכלות חדה וחסרת אמוציות לעבר עשרות השנים הבאות.

חברי המפלגה מגוונים מאין כמותם, איש איש על מקומו, נושאים עמם רזומה עשיר של נתינה ופעילות ציבורית בכל מרחבי העשייה הישראלית.

אני חושב כי לפני הכל, הדבר המובהק שאוכל לומר על חברי הבית היהודי הוא היותם אנשי אמת הדבקים בדרכם. מדובר באנשים שלאורך שנים ארוכות מתמידים, פועלים  ונאבקים למען הערכים והאמונה שלהם, בכל מחיר, על כל במה ובכל תקופה. איש לא יזלוג למפלגה אחרת ואיש לא ישנה את דעותיו לא למען כבוד ולא למען שררה. אין ספק בליבי כי גם יוצאי הקדנציה הנוכחית של המפלגה שפרשו לביתם, ביום הבחירות, יישאו את דגלה בגאון.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=XwNRv4EfPfU&w=640&h=360]

מעבר לכך, בהסתכלות פרטנית על כל דמות ודמות, נמצא כי לכל אחד ואחת ניסיון ויכולת מוכחת בהובלת מהלכים ציבוריים, בדאגה לכלל, בשירות מדינת ישראל ובהנעת מערכות. מרגיש לי מיותר לציין אך לא אחסוך, בבית הזה אנשים פועלים מתוך תחושת שליחות ומחויבות, מתוך דרך חיים של נתינה ועשייה למען ישראל, כלל ישראל. אין חשש לאינטרסים אישיים, אין חשש להעדפות סקטוריאליות כאלו ואחרות ואין מחויבות לא לטייקונים גדולים ולא לוועדים והתארגנויות רחבות. ישנה מחויבות אחת ויחידה- טובת מדינת ישראל.

משהו חדש מתחיל, מכריז נפתלי בנט, משהו חדש מורגש בבית. לא מתביישים לומר את האמת בקול רם וצלול, לא חוששים לומר את האמת גם מול רוחות חזקות. לא מחפשים את הכיפה, מחפשים את הראש והלב, את הרצון להיות שותף לדרך ישרה שסללו אבותינו ומנהיגנו, ואנחנו ממשיכים היום לצעוד בה באמונה ובנחישות.

הבית היהודי

פעילים בתאים פוליטיים בקמפוס? גם אתם זכאים לזמן שידור משלכם. שלחו לנו אותו ב- zikney.zion@gmail.com

שתף
תגובות