תשדירי הבחירות | הליכוד ביתנו

0

 

 מיוחד לבלוג

פעילים פוליטיים בקמפוס רבים על הקול שלכם

// מור עיני, סטודנטית ליחב"ל ומזרח תיכון, יו"ר תא "לביא"

מור עיניבחירות 2013תקופת בחירות היא קצת כמו יום כיפור. כל אחד מאיתנו מסתכל אחורה לעבר ארבע השנים (במקרה הטוב) ועושה חשבון נפש, אבל הפעם לא לעצמו,אלא למפלגת השלטון ולראש הממשלה.

הרבה פעמים אנחנו שואלים את עצמנו למה לא לבחור במפלגה זו או אחרת, כשלמעשה השאלה ההפוכה היא הנכונה: למה כן לבחור במפלגה. לכן, אני לא הולכת לנסות לשכנע אתכם למה לא להצביע למועמד זה או אחר אלא למה כן להצביע למפלגת הליכוד.

מתוקף היותה של מפלגת הליכוד מפלגת השלטון קל יותר להפנות אליה אצבע מאשימה בכל דבר שנראה לנו לא תקין או לא בסדר במדינה. העיתונות והטלוויזיה מקלים עלינו את העבודה ובכל בוקר ניתן לראות כותרת הזועקת "חשיפה בלעדית" ומגלה לנו שבליכוד יש ימנים שתומכים בשוק חופשי ובבנייה בהתנחלויות.

אני לא רוצה להלאות את הדף בנתונים מספריים אלא לספר על הישגים.  על ירידה באינפלציה, ירידה באחוזי האבטלה וגידול בהשתתפות כוח העבודה, צמיחה כלכלית מהגבוהות והיחידות במערב, יצירת מאות אלפי מקומות עבודה,רפורמה בקופות הגמל, רפורמה בביטוח הסיעודי, הצטרפות לארגון ה OECD, נקודות זיכוי במס להורים עובדים עם ילדים קטנים,פטור ממכס בקנייה של עד 1,200 ₪, צמצום הגרעון הממשלתי והורדת יחס החוב, העלאת שכר המינימום,העלאת שכר עובדי הקבלן, העלאת שכרם של שוטרים מתחילים,העלאת שכר עובדי הקבלן, העלאת שכרם של שוטרים מתחילים,ועדת שישינסקי לקביעת נטל המס על הפקת גז ונפט, הסכם שיתוף פעולה בענייני סחר עם קנדה.

אני גם לא אפרט יותר מידי על הרפורמות בתחום התחבורה כמו הנחת תשתית למסילת רכבת מחיפה עד בית שאן, מעכו עד כרמיאל, הארכת כביש 6 צפונה ודרומה, הנחה של 50% בתחבורה ציבורית לסטודנטים,רכבת מהירה מבאר שבע עד תל אביב, פתיחת נתיב אגרה מהירה בכניסה לתל אביב.

אני בטוחה שאתם מכירים גם את מה שנעשה בתחום הבריאות כמו הוזלה של תרופות בסל הבריאות,פקולטה חדשה לרפואה בצפת, הסכם להקמת בית חולים באשדוד,הוספת 160 תקני רופאים, טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 8, ביטול אגרת טיפת חלב והרחבת סל הבריאות ב300 מיליון שקלים.

גם בתחום החברה והרווחה קצרה היריעה מלכתוב על חבילות הסיוע והטבות המס לתושבי שדרות ויישובי עוטף עזה,עידוד העסקת מיעוטים ומאבק באפליה נגדם, סיוע לניצולי שואה דרך סבסוד תרופות והנחות בחשמל,הגדלת קצבאות לילדים נכים, 50% הנחה לגימלאים לסרטים ישראליים בקולנוע,תקצוב מעונות יום לעידוד תעסוקת אימהות, פטור מארנונה למפעלים המעסיקים בעלי מוגבלויות וחיוב הביטוח הלאומי בריבית בגין אי השבת כספים במועדם.

אל לנו לשכוח את הכנסתם של חברות חדשות לתחום הסלולר, רפורמה בייבוא טלפונים ניידים, הפחתת דמי הקישוריות ב70% והטלת קנסות על חברות תקשורת שיפרו תנאי רישיון.

גם חיילים משוחררים זכו להטבות בדמות שנה אקדמית ראשונה חינם במוסדות חינוך להשכלה גבוהה בנגב, בגליל ובירושלים, הכפלת מענק השחרור,הנחה בחשמל לחיילים בודדים והגדלת התקנים לשירות לאומי ואזרחי במסגרת תוכנית חומש לחרדים ובני מיעוטים.

אתם בטח מרפרפים בעינכם על הטור ומחפשים לראות את המילה בטחון, הרי כיצד מפלגת ימין מרשה לעצמה לא לכתוב על הישגיה בתחום הביטחון ויש הרבה כאלה. כמו בניית גדר הביטחון בגבול עם מצרים לעצירת מסתננים בלתי חוקיים, חיזוק היחסים הדיפלומטיים עם רוסיה, עמידה איתנה מול טורקיה במשט המרמרה, שחרור גלעד שליט ויציאה למבצע עמוד ענן כדי להחזיר את השקט לישובי הדרום.

אני אנצל את המקום כדי לספר על שיא של תיירים במדינת ישראל, חידוש חידון התנ"ך למבוגרים,תוכנית לאומית לשיקום אתרי מורשת,העתקת בסיסי צה"ל לנגב ופיתוח התיירות באיזור ים המלח.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=c4pLC6FrcgY&w=640&h=360]

את כל ההישגים הללו ועוד רבים אחרים לא נוכל להשיג ללא ממשלה יציבה וחזקה. ממשלה שלא תהייה תלויה במפלגות קטנות וסקטוריאליות, ממשלה שתורכב ממפלגה גדולה ומאוחדת על מנת שתוכל להמשיך לפעול לטובת אזרחיה בכלכלה, ברווחה, בתחבורה, בבריאות, בביטחון והרשימה עוד ארוכה.

לפני שאתם שמים בקלפי פתק אחר ואומרים לעצמכם זה הרי ברור מי יהיה ראש הממשלה, עצרו שנייה וזכרו שיש לכם פתק אחד, השתמשו בו בתבונה. :) 

פעילים בתאים פוליטיים בקמפוס? גם אתם זכאים לזמן שידור משלכם. שלחו לנו אותו ב- zikney.zion@gmail.com

HaLikud_Israel_Beitenu_2013

 

 

שתף
תגובות